Jak zapewne kilka osób zauważyło, nie jestem ostatnio specjalnie wylewny jeżeli chodzi o moje wpisy. Dziś jest niedziela 9 sierpnia 2020. Warto coś napisać o tym szalonym roku aby nam to nie umknęło w przyszłości.

Wczoraj były kolejne protesty społeczności LGBT w Warszawie, aresztowano kilka osób. Parę tygodni wcześniej była manifestacja kobiet które niosły transparenty Piekło Kobiet. W międzyczasie obchody rocznicy wybuchu Powstania Warsawskiego. Wiecie co o tym wszystkim myślę? W d.. Wam się od tych nadmiarowych pieniędzy poprzewracało. Wszystkim. I tym z lewa i tym z prawa. Niech Was nie zmylą, moje włosy, nie jestem działaczem LBGT, miałem w przeszłości złe doświadczenia z ludźmi orientacji homoseksulnej a jako artysta rezerwuję sobie suwerenne prawo do noszenia jakiegokolwiek koloru włosów jaki mi się w danej chwili wymarzy.

Od kilku tygodni bywam w Warszawie, niedługo ruszy Studio Mechanik Warszawa, wszystkich zainteresowanych czy to sesjami czy moimi usługami zapraszam. Nie wiem czy wiecie ale oferujemy od niedawna produkty wycinane i grawerowane laserowo. W tym także specjalnie projektowane i produkowane napisy na Ślub i Wesele. Zapraszamy.

Wracając do lewa i prawa: nacjonaliści mnie nie akceptują bo oni lubią tylko szare i brunatne (bądź też oliwkowozielone) kolory. Jest widoczne, że w moim mieście istnieje jakiś układ, gdzie wesela i sale weselne są obstawione. Miasto jest od wielu lat mekką PiS a jakakolwiek odmienność nie jest dobrze widziana. Ci ludzie po prostu są stworzeni do służenia, nie współpracy.

Moja rada do nacjonalistów (nie do patriotów, bycie patriotą jest czymś innym niż nacjonalizm) – zwróćcie uwagę, że w hali Feniks w następstwie koronawirusa zamknięto 9 biznesów. Warto byłoby pomyśleć, w jaki sposób się temu krajowi przysłużyć. Załóżcie swoje biznesy. Zobaczymy jak Wam pójdzie.

Kolejną kategorią są Disco Polowcy gdzie mój stosunek do pięknych kobiet może im się podobać, jednak zbyt skomplikowany tok myślenia pewnie już nie za bardzo. Miałem w przeszłości kilka zapytań od takich ludzi, niestety (bądź stety) nic z pracy dla nich nie wyszło. Zostałem wręcz zrugany ze sceny w Nowogrodzie, że moje zdjęcia są zbyt ciemne. Sami osądźcie, czy sa ciemne.

Wracając do LGBT – jeden plus co do ich protestów jest taki, że młodzi policjanci i policjantki, którzy musza zarabiać pensje, mają co robić w Warszawie. W przeciwnym razie zostałoby im tylko pilnowanie ambasad. Jeszcze im by coś głupiego przyszło do głowy.

Co do Kobiet – zastanówcie się, czy rzeczywiście mają tu w Polsce takie Piekło, czy jest to albo odwrócenie uwagi od ważnych spraw albo próba uzyskania wpływów lub przewagi gdzieś indziej w społeczności. Jak dla mnie te protesty kobiet są dziwne. Tak, wiem o politycznych decyzjach. Ale czy rzeczywiście młodzi, którzy coraz częściej wybierają życie samotne, w platonicznych związkach gdzie każde ma własne mieszkanie lub też związek homoseksualny – czy rzeczywiście ich interesuje konwencja antyprzemocowa? Jak oni nie są zdolni do małżeństwa i posiadania dzieci. (Mówie o młodych mieszkańcach Warszawy). Moim zdaniem nacisk powinien być położony gdzieś indziej. Warto byłoby zrobić szkolenia – jak zrozumieć kobietę – jak zrozumieć faceta. Ci ludzie lubią tylko siebie, są maksymalnymi egoistami, mogą mieć jedynie osobę tej samej płci na dłuższą metę. Jest cała rzesza takich ludzi.

Co do Powstania Warszawskiego – nie wiem czy wiecie ale w ten dzień zdarzyło się dużo ciekawych rzeczy w historii. Dobrze się uczyć ze wszystkich źródeł, nie tylko z jednego który jest uważany za poprawny, prawdziwy i prawowity. A więc: w przeszłości 1920 – Wojna polsko-bolszewicka: polskie dowództwo wydało rozkaz zakończenia obrony twierdzy Łomża, co otworzyło wojskom sowieckim drogę na Warszawę. 1943:Niemcy rozstrzelali 11 męczennic z Nowogródka. – Wybuchło powstanie w getcie będzińsko-sosnowieckim. 1944: O 17:00 (Godzina „W”) wybuchło powstanie warszawskie. 1951 – Część załogi trałowca ORP „Żuraw” sterroryzowała dowództwo i uprowadziła okręt do Ystad w Szwecji. 12 członków załogi wystąpiło o azyl polityczny, a okręt z resztą załogi powrócił do kraju 3 sierpnia. 1972 – Jelcz zakupił licencję na produkcję francuskiego autobusu Berliet PR100. 1975 – 18 osób zginęło w katastrofie promu na Motławie w Gdańsku. 1978 – W katastrofie kolejowej pod Brodami Warszawskimi zginęło 6 osób, a 98 zostało rannych. 1981: W warszawskim hotelu Victoria doszło do nieudanego zamachu na Palestyńczyka Abu Daouda, podejrzewanego przez Mosad o udział w zamachu na izraelskich sportowców w Monachium w 1972 roku.

Moim zdaniem, jesteście (Ci którzy tak się chełpią znaczkami PW) pieprzonymi hipokrytami. Na Waszych oczach Warszawa zmienia się w multinarodowy twór, gdzie Polacy niedługo będą mniejszością. Kreuje się obywateli drugiej kategorii. A Wy piejecie o PW nie robiąc nic z dzisiejszą rzeczywistością. Wstyd.

Niedługo lecę do moich dzieci do UK. Zrobiłem zbiórkę, niestety, nie był to pożar dachu ani eksplozja i moja zbiórka miała bardzo słaby odzew. Zastanawiam się co mogłoby Was zaciekawić bardziej. Już wiem, że nie interesuje Was to, czy dzieci mają ojca.

Miłego lata życzę. Pozdrawiam.

Rafski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.