Jak zapewne wiele osób wie, obecnie zajmuję się rozwojem biznesu znanego pod nazwą Studio Mechanik. nie jest to zwyczajne fotograficzne atelier, o czym wie niewiele osób. Zwykle chodzimy do fotografa aby wykonać zdjęcia do dokumentów. Do Studio Mechanik możemy przyjść jednak w wielu innych celach.

Jednym z celów Waszeych odwiedzin w Studio może być kolekcjonowanie wspomnień, które na dyskach i w pamięciach telefonów może być ulotne. Studio oferuje wydruk fotografii aż do rozmiaru A4 w korzystnych cenach na czterech papierach fotograficznych.

Do wizyty w Studio Mechanik zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii. Chętnie dowiemy się co gra w waszej artystycznej duszy. Dla wymagających oferujemy wynajem sprzętu fotograficznego. W Studio napijesz się doskonałej świeżo mielonej kawy i porozmawiasz o swoich fotograficznych planach i aspiracjach.

Dla adeptów fotografii

Studio oferuje kilka kursów fotograficznych. Ukończenie kursu gwarantuje zdobycie umiejętności niezbędnych w pracy fotografa. Uczestnictwo w kursach uprawnia do zniżek i rabatów na inne usługi Studia.

Dla prawdziwych fotografów

Dla fotografów Studio Mechanik oferuje wynajem przestrzeni do produkcji fotografii i video. Niskie ceny i brak konieczności podróży do takich miejsc jak Warszawa skłania do rozważenia Studia Mechanik przy Waszym kolejnym projekcie. W studio znajduje się profesjonalne oświetlenie studyjne, pozwalające na synchronizację z krótkimi czasami naświetlania rzędu 1/8000 s.

studiomechanik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.