Rafski jest w stanie zaoferować Państwu sesje zdjęciowe których efektem są fotografie w zakresie wymienionym poniżej:

Portrety Business

Fotografie w zakresie Business to przede wszystkim portrety ale również i część sylwetki przedstawiające osoby pracujące na kluczowych stanowiskach w firmach. To fotografie biznesmenów i przedstawicieli zawodów wymagających wizerunku wysokiej jakości. To fotografie osób w celach promocyjnych, reklamowych i PR ale również fotografie osób prywatnych dbających o swój profesjonalny wizerunek.

Fotografie Komercyjne i Przemysłowe

Fotografie w tym zakresie to przede wszystkim zdjęcia obiektów różngo typu stanowiących własność przedsiębiorstwa. Rafski jest w stanie dostosować się do warunków panujących w przesiębiorstwie, pracować z ludźmi na wszystkich szczeblach w firmach, dostosować się do wymaganych deadline oraz pracować biorąc pod uwagę budżet i minimalne zakłócenia w pracy.

Fotografie Wnętrz

Fotografie przedstawiające wnętrza obiektór usługowych, biur, obiektów mieszkalnych które są skierowane do wszystkich firm wymagających tego rodzaju profesjonalnych fotografii zarówno do publikacji online jak i profesjonalnych wydruków w wysokiej jakości.

Fotografie żywności

Fotografie żywności oferowanej przez obiekty usługowe w branży żywieniowej czyli restauracje, kluby i hotele.

Fotografie produktów

Fotografie produktów, zarówno makro, mini jak i pojazdów wykonywane z profesjonalnym oświetleniem oraz wysoką dbałością o detale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.