Rafski jest w stanie zaoferować Państwu sesje zdjęciowe których efektem są fotografie w zakresie wymienionym poniżej:

Portret

Fotografia w zakresie Portret to zwykle kadry twarzy, głowy czy popiersia. W tym rodzaju fotografii większośc uwagi zwraca się na osobowości i indywidualnej urodzie modela. Fotografia tego typu jest skierowana do kobiet w każdym wieku. Projekty TFP tylko dla osób zaczynających karierę w modellingu. Fotografia tego typu jest skierowana do kobiet w każdym wieku.

Beauty

Beauty jest to odmiana fotografii portretowej, chociaż nie tylko. W tym rodzaju fotografii skupiamy szczególna uwagę na fryzurę, makijaż czy ogólnie na typ urody. Poprzez zdjęcia Beauty możemy reklamować kosmetyki i usługi związane z fryzjerstwem i wizażem. Fotografia tego typu jest skierowana do kobiet w każdym wieku.

Fashion

W tym zakresie większośc uwagi poświęcona jest produktom z branży modowej. Najważniejsze jest skupienie się na ubraniu oraz dodatkach tj, butach, biżuterii, akcesoriach.

Bielizna

Pozowanie w bieliźnie zarówno stanik + majtki jak i koszula nocna i różnego rodzaju gorsety, body, rajstopy. Podobnie ze strojem kąpielowym.

Pin-Up

Sesje zdjęciowe w zakresie Pin-Up to sesje inspirowane grafikami z czasów II wojny światowej. Fotografie w tym zakresie mają prowokować, często odsłonięte nogi i dekolty (przez przypadek 😉 mają inspirować mężczyzn do pracy. Sesje skierowane są do kobiet w każdym wieku i o każdej sylwetce.

Sensual

Fotografie w zakresie sensual mają na celu uwiecznienie emocji towarzyszących kobiecie (i często mężczyźnie) w momentach gdy takie uczucia jak miłośc i pożądanie jest kluczowe w odbiorze sceny. Fotografie mogą być wykonane w każdym z wymienionych zakresów, solo oraz w parach (k+m).

Nagość Zakryta

Nagość zakryta to zakres którego efekty przedstawiają nagą sylwetkę modelki/modela bez pokazywania miejsc intymnych. Zdjęcie musi okazać nagie ciało ale nie oznacza, że modelka nie może być np. w majtkach. Można dyskretnie je ukryć. Nagośc zakryta to także bardziej abstrakcyjne fotografie gdzie światło i kształty ciała mają duże znaczenie. Fotografia tego typu jest skierowana do kobiet w każdym wieku.

Akt

Fotografie w zakresie Akt to nagie zdjęcia ale bez wulgaryzmu i erotyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.