Dlaczego Rafski a nie zwykły fotograf?

Rafski oferuje unikalne, jedynego rodzaju umiejętności nabyte podczas intensywnej nauki która trwała przez większość jego życia. Profesjonalny fotograf odbywa szkolenie z wszystkich aspektów fotografii. Rafski jest w stanie zrobić więcej gdyż jego nauka objęła więcej aspektów życia a efekt jego pracy jest o wiele bardziej zadowalający. Jednocześnie jest pasjonatem fotografii od wielu lat a jego zakres wiedzy technicznej przekracza znacznie zakres wiedzy stereotypowego fotografa w Polsce. W pewnym momencie swojej kariery projektował nawet urządzenia mechaniczne!

Dlatego też pole działania Rafskiego jest o wiele szersze niż jego konkurentów przy zachowaniu bardzo wysokich standardów pracy i jakości zdjęć. To sprawia że oferta jest całkowicie profesjonalna, o wiele ciekawsza, pełniejsza i bogatsza. Co sprawia że Rafski jest taki unikalny a czego nie da Wam moja konkurencja?

– Dwa dyplomy, polskiej i brytyjskiej uczelni zobowiązują do nienagannego zachowania, manier i kultury podczas wykonywania pracy.

– Pełen profesjonalizm, umiejętnośc wykorzystania nabytych umiejętności, zarówno praktycznych jak i tzw soft skills.

– Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie nabyta podczas 12 lat życia w Wielkiej Brytanii.

– Ciągłe doskonalenie posiadanych umiejętności i polepszanie swojego warsztatu w celu osiągnięcia jak najwyższego poziomu usług.

– Własne studio fotograficzne pozwalające na komfortową pracę i kreację wyrafinowanych obrazów.

– Własne, specjalnie zaprojektowane i wykonane urządzenia, rigi, modyfikatory które pozwalają na niespotykane ujęcia i niestandardowe kardy.

– Produkty wykonane z wysoką dbałością o detale których nie zaoferuje konkurencja a które będzie można nabyć w limitowanych seriach na stronie www.rafski.com.

Last but not least: Nie jestem sztywny. Można u Rafskiego wypić kawkę i niezobowiązująco pogadać o fotografii.

Zapraszam do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.