Hey! Tu Rafski!

Większość ludzi odwiedzających moją stronę jest zapewne ciekawa jak powstają moje fotografie. Wiele zależy od tego w jakich warunkach możemy pracować i jakie mamy dostępne techniki. Moje studio powstało całkowicie od zera, mieści się ono w Ostrołęce na osiedlu centrum w pobliżu supermarketu LeClerc.

Decyzja o założeniu studia jest ściśle związana z wykonywanym typem fotografii. Ważne jest aby Wasze profesjonalne fotografie były wykonane z maksymalną dbałością o detale. Dlatego też posiadanie studia jest w profesjonalnej pracy wręcz niezbędne. Zastanawiając się nad wyborem fotografa na Państwa uroczystość i rozważając sesję fotograficzną mogą być państwo pewni że moja oferta jest jedną z najbardziej kompletnych ofert na rynku gdyż mogę zaoferować zdjęcia zarówno w studio jak i w plenerze.

Do dyspozycji moich klientów są między innymi miejsce wypoczynkowe gdzie można zaplanować całą sesję, stanowisko do makijażu, stanowisko do retuszu i edycji zdjęć, właściwe studio fotograficzne z rozmaitymi akcesoriami, mini garderoba, stanowisko do fotografi produktowej. Jeśli jesteś zainteresowany/na sesją fotograficzną lub też masz pytania zapraszam do siebie na kawę. W miłej atmosferze możemy przedyskutować Twoje potrzeby i wszystko co mogę dla Ciebie zrobić. Zapraszam.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.