Hey! Tu Rafski!

Jak zapewne wiecie fotografia to niezwykle bogata dziedzina sztuki, obejmująca praktycznie wszystko z czym styka się człowiek. Jednakże nie każdy rodzaj sztuki jest przeznaczony dla każdego. Niektorzy artyści za jedną z metod wyrazu własnego stanowiska w swojej dziedzinie uważają kicz.

Za wikipedią kicz (niem. Kitsch) jest to utwór o miernej wartości, schlebiający popularnym gustom, który w opinii krytyków sztuki i innych artystów nie posiada wartości artystycznej. W wielu przypadkach te opinie nie są błędne, jednakże gdy weźmiemy pod uwagę wielorakość osobowości oraz ludzki gust, to okaże się że to, co dla jednych jest kiczem, przez innych może być uznane za wartościową sztukę.

Staram się aby moja oferta portretowa była dosyć zróżnicowana. Jest to związane z tym że spotykam się z wieloma rodzajami ludzi dla których jestem w stanie zaoferować odpowiedni rodzaj portretu. Dla ludzi ceniących ruch, dla nietuzinkowych osobowości (ang maverics), muzyków i artystów przygotowałem ofertę którą nazwałem Cool Posters. Są to portrety zazwyczaj plenerowe, zbudowane w celu zaskoczenia i zaciekawienia potencjalnego odbiorcy, charakteryzujące się żywymi barwami, nierzadko także użyciem niekonwencjonalnych technik obróbki i retuszu.

Poniżej zobaczą Państwo moje prace w tym stylu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.